Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti már törtétek el a lábatokat?

Ti már törtétek el a lábatokat?

Figyelt kérdés

hogyan? fájt? műtötték vagy csak be gipszelték rögtön?

milyen gipszed volt? meddig volt rajtad a gipsz?


én fáról ugrottam le és a bokám eltört nem műtötték csak simán begipszelték rózsaszínű volt

1 hétig fekvő gipszem volt utána 4 hét járógipszem volt



2015. ápr. 20. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Szia!Nekem tavaly januárban törött el a bokám,bicikliztem a hóban.jó nagyot estem.Meg kellett műteni mivel 3 darabba tört el.Kaptam 8 csavart meg 1 lemezt,és 8 hétig voltam fekvőgipszbe.Járógipszet nem kaptam.Nagyon fájt,és a legrosszabb az volt,hogy nem tudtam csinálni semmit sem.
2015. ápr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én foci edzésen estem el kicsavarodott a bokám, aztán az egyik csapattársam rá is esett, így eltört. Nekem eléggé fájt, úgy sírtam mint egy kisgyerek:D leginkább az ijesztett meg, hogy(mivel nyílt törés volt) nagyon vérzett meg ugye kiállt a csontom.Utánna mentővel vittek kórházba, azonnal műtötték. Kb. 4 hétig volt fekvő gipszem, aztán 5 hétig járó. Eredetileg sima fehér volt, de a tesóm unalmában kidekorálta:D

17l

2015. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!