Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az arcúregem fáj tegnap óta!...

Az arcúregem fáj tegnap óta! Mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés

Tegnap haverommal összekaptunk, és megtérdelte az arcom bal oldalát!

Azóta fáj az arcom. És a fogaimat ha összeérintem olyan érzésem van, mint amikor mozog a fogam (csak most nem mozognak). És ma, a felső állkapcsom feletti részt megnyomtam, és belenyilalt a fogamba a fajdalom. (Amikor megnyomtam, olyan érzesem, volt, mint ha gennyedzene) Mit tegyek? Ha rendes dokihoz menyjek, vagy fogorvoshoz? Vagy csak az idegekkel van gond, és majd elmúlik? Kérlek segítsetek!



2015. ápr. 23. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Koponyasérüléssel sürgősen menni kell traumatológiára! Ez elég komolynak tűnik amit leírtál. Hívd fel a rendelőtöket, hogy hová tartozik az ilyen jellegű sérülés, és hová menj? Röntgenezni kell az biztos.
2015. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, oda nem kell beutaló és megröntgenezik az arcod.
2015. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm emberek!

Szerencsére semmi komoly! Egy kis zúzódás, és enyhe bevérzés, de nem komoly! Haza is engedtek!

2015. ápr. 23. 20:15
 4/6 Fingkirály ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ha az orvos szerint bármilyen sérülés egyértelműen erőszakos eredetű, akkor neki hivatalból feljelentést kell tennie?


Remélem még kissrácok vagyok, mert különben ha netán a doktorbácsi nem hitte el, hogy "elestél", akkor a haverodnak kinéz némi priusz. Lecsukni nem fogják, de felfüggesztett mehet érte, később rendkívül örülni fognak neki bármilyen iskolában-munkahelyen :P

2015. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában voltam vele! Emiatt kicsit féltem is tőle, de a doki nem szólt semmit! Felírta a Koórlapra, hogy verekedés közben sérültem meg... stb.. de nem írt semmi olyat, meg sem kérdezte, hogy ki csinálta, és szerintem nem tett feljelentést...
2015. ápr. 24. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Fingkirály! A neved biztató! Ne keverd a kecsesen ringó fecskét a recsegve fingó kecskével. A bejelentési kötelezettség csak gyermekek (14 alatt), és bűncselekmény gyanúja esetén kötelező. Na egy pofon, de még kettő se minősül bűncselekménynek. Minden bokszolót be kéne jelenteni egy-egy meccs után, hiszen utána kötelező az orvosi vizsgálat.
2015. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!