Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Komoly dühkitöréseim vannak....

Komoly dühkitöréseim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vita során, ha anya elkezd üvölteni, nagyon kiakadok. Nem bírom elviselni az ordítást, olyannyira, hogy nemrégen dühömben szétvertem a házat. Csak azt akartam, hogy ne vitázzunk tovább és ne legyen üvöltés. Üvölteni nem akartam, ezért felborítottam az antikos polcot (kb.: 400 000 forintnyi váza és kristály törött szét, anyám legkedvesebb emlékei). A könyves szekrény üvege is betört, sőt, a plazmatévé is megsérült. Aztán magamban is kárt tettem a szilánkokkal. Ez milyen betegség?

2015. ápr. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarul esetleg?
2015. ápr. 29. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát barátom, keress fel egy szakembert.

Ez nem ciki, nem szégyen.

Lehet szervi, de lehet szellemi betegség is.

Megfelelő kezeléssel (terápia és esetleg gyógyszer) lehet még teljes életet élni.

Vallást is tudom ajánlani, ha esetleg nem vagy még az. Van, akiknek az nagyon sokat segít

2015. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok még:

Anyukád is megtanulhatna üvöltés/kiabálás helyett higgadtan szavakba önteni a bántalmát, érveit

2015. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy "acting out", magyarul indulatkitörésként hallottam emlegetni. Gondolom, most bánt a lelkiismeret, amiért kárt okoztál, nem is kicsit. Ez volt neked az első, vagy előfordult korábban is indulatkitörés, esetleg oly módon, hogy nem csináltál ekkora kárt. Keresned kéne egy jó pszichiátert, aki segítene neked! Persze, ezekben az indulatkitörésekben anyukád is vastagon benne van, ha állandóan ordítozik és csinálja a fesztivált. Örülnék, ha írnál priviben, szívesen beszélgetnék veled még!
2015. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!