Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vérző anyajegy. Mit tegyek?

Vérző anyajegy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csípőmön van egy kb. 0,5 mm anyajegy, pont a csontomon. Ejjel véletlenül nekimentem a fotelnak a csípőmmel, pont az anyajegyet ütöttem meg, de nagyon, azt hittem hogy egybol lejött. Akkor megnéztem, nem vérzett, semmit nem lattam rajta, de reggelre a bugyim a felsöm, minden véres lett tole, ahhoz képest hogy mekkora, sokat vérzett és most nagyon meg is van dagadva, körülötte meg piros. Már egy ilyen anyajegyet leoperálatattam a nyakamról mert pont ott volt ahol a nyaklánc, és mindig beakadt, doki azt mondta hogy ezek nekem nem ,,rossz,, anyajegyek. Most akkor ezzel a vérzö anyajeggyel menjek el dokihoz, vagy hagyjam csak meggyogyulni? Lehet késöbb baj belőle? Elöre is köszönöm a válaszokat
2015. máj. 3. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Ez nem is kétséges.
2015. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap reggel máris elsö dolgom lesz a doki, de remelem h nem ez miatt fog elrakosodni :(
2015. máj. 3. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elrákosodni, de jódozd le és menj orvoshoz.
2015. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!