Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kihúztam egy szőrszálat az...

Kihúztam egy szőrszálat az anyajegyből, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nagyon "rossz " helyen van egy anyajegy a szszületésem óta - a combtövemnél van- és eléggé nagy. Nagyjából 1 cm, de már egyszer megnéztem és azt mondták, hogy rendben van. Négy napja bborotválkozás közben lehet véletlenül megsértettem, de az biztos, hogy kihúztam belőle 2 szőrszálat és (nem vagyok biztos abban, hogy annak a helyén), de kinőtt egy pattanás szerű kis dudor. Mi lehet az és veszélyes?

2015. márc. 12. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet és veszélyes-e, ezt bőrgyógyász mondja meg. De miért nem szedeted le, ha ennyire rossz helyen van???
2015. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért, mert egy ismerősöm apukája leszedette az anyajegyét és rá 1-2 hónapra rákos lett és utána meghalt.
2015. márc. 12. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod,velem sokszor történt ilyen és nekem is volt bent szőr amit szemöldök csipesszel húzkodtam folyton ki.


Én több anyajegyet is leszedettem és semmi bajom.

Köztük az említetett is,nekem kicsit kiálló anyajegyeim voltak így le lehetet égetni.

2015. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!