Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fülön csaptak, tompán hallok,...

Fülön csaptak, tompán hallok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alvás közben egy vicces kedvében lévő ismerősöm borotvahabbal a kezén nem arcon, hanem fülön csapott. Azóta folyamatosan sípol és tompán hallok vele. Ez reggel óta így van és nem változik. Tudok valamit tenni ellene, vagy egyáltalán meddig fog tartani?

2015. máj. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha reggelig nem múlik el orvos. Bár nem hiszem, hogy sokat tudna tenni…
2015. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a fülészetre.
2015. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia engem 6-os koromban fülön rugtak foci labdával és beszakadt a dobhártyám (olyan mint ha mindent mesziről hallanál, és a természetes hangokat meg csak az egyik füledre?)szerintem neked is az lesz a bajod menj füll-orr gégészetre :) nyugi túl fogod élni nekem kb olyan 6 hónap volt amig teljesen meggyógyult írj privit ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban :)
2015. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!