Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nálatok is sok mostanában a...

Nálatok is sok mostanában a baleset?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a tavasszal a városban és környezetében rengeteg gyerek, felnőtt van gipszben vagy be van kötve valamijük,köztük nekem is. Ez csak véletlen, vagy máshol is mostanában sok a baleset?

#kötés #gipsz #balesetek száma
2015. máj. 19. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én azt vettem észre, hogy az emberek májusban megkergülnek. De szó szerint, pl. a piros lámpánál így kilő a suzuki tragacs, nagy fekete bűzt eregetve maga mögött, meg ugrálnak a mi kocsink előtt is az öreg nénik bácsik az úttesten, mindenki el akarja üttetni magát. Gondolom ez a tavasz miatt van, a macskák is bagzanak, hát az emberek sem nagyon bírnak magukkal.
2015. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kimozdul mindenki otthonról (télen esőben, hóban pl. a járógipsz nem életbiztosítás), meg olyan ruhában is van, hogy jobban észre lehet venni. Neked mid és miért van gipszben?
2015. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 az ujjam volt megrepedve, és amikor levették a gipszet, rá 2 órára kiment a könyökem...
2015. máj. 21. 06:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán a pech... Hogy sikerült?
2015. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod ehhez már tehetség kell :D nemtudom :/
2015. máj. 22. 06:34
 6/9 anonim ***** válasza:
És most megint gipszben vagy akkor? :D
2015. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De tényleg, mit csináltál? Mennyi időre kaptál gipszet? Gondolom, mostanra már egészen hozzászoktál. :P Firkáltattál is rá? :)
2015. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ujjamon 3+1 hétig 14:00 ig, könyökemen 16:00tól 19 nap és 4 hét rehabilitáció. Nem firkáltam, mivel itt speciális gipszet adnak : könnyű, lyukacsos műanyagból készült.
2015. máj. 23. 07:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is most nagyon megrándult a csuklóm, be van fásliva és a rövidujjú póló miatt sokan kérdezik, hogy mi történt a kezemmel 😃😊😉
2015. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!