Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért nem jár "feketepont...

Miért nem jár "feketepont gyűjtögető" papírtok a jogsikhoz mostanában? Nincs már pénz erre a tömeggyártásban mondjuk 10 forintos tételre?

Figyelt kérdés
-

2013. okt. 20. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem adnak, de arra tippelnék, hogy rájöttek nem használja senki. :)


De ha szeretnéd adok egyet, van itthon pár darab - sosem voltak használva, csak bedobtam a fiókba, a jogsit meg eltettem az igazolványaim közé.

2013. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*másrészt a papírtokot állami beszerzésben vették: lehet 10 forintnak tűnik, de ha a közbeszerzésekből indulsz ki simán lehetett az 250 forint is... :/
2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt tizenegynéhány évben még nekem sem sikerült fekete pontot begyűjtenem, nem is nagyon tervezem, szal ha nagyon kell én is tudok dobni vagy 3-at :D
2013. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak pénz beszedése a lényeg, talán ezért nem is erőltetik a füzetet :D
2013. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a felajánlásokat, különösebb szükségem nekem sincsen rá. Félreértés ne essék, nem kiborult hangnemű kérdésnek szántam, egyszerűen tényleg érdekel, hogy miért szüntették meg a gyártását, és miért nem mellékelik már a jogsik mellé. Közelebb nem vagyunk az ok kiderítéséhez. Talán valaki, aki okmányirodában dolgozik, esetleg?
2013. okt. 20. 15:54
 6/6 anonim válasza:
Én is most kaptam meg nem rég a jogosítványomat és Bátyámmal együtt tanultunk, és se neki se nekem nem küldtek ki a jogsi mellé ilyen papír tokot. Ha még él a felajánlás akkor Én magamnak és Bátyámnak elfogadnák 2db tokot.
2014. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!