Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » És akkor MIKOR FOG ELMÚLNI?

És akkor MIKOR FOG ELMÚLNI?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz kategóriába írtam, de ez NAGYON fontos! Na szóval az történt hogy tegnap csináltam barátnőmmel kihívásokat, és az egyik az volt, hogy sót tettünk a kezünkre, majd ráraktunk egy kocka jeget. Nem tudom pontosan de kb 2 percig szorítottuk úgy. Miután ledobtuk a jeget az erkélyről, a bőrünk ahol szorítottuk a jeget, sárga lett és nagyon kemény. Nagyon megijedtünk. Meleg vízzel lemostuk, és piros foltok jelentek meg a bőrkeményedés helyén. Ja, és nagyon fájt. A barátnőmnek az osztálytársa ajánlott egy körömvirág krémet, és most azzal kenjük. Ma bementünk a belvárosba, és vetünk kézfertőtlenítőt.

2015. máj. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha azt mondjuk hogy 3 nap és 2 óra, akkor mi van? Hamarabb begyógyul?
2015. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi? Ezt nem értem. Addigra elmúlik vagy mi?
2015. máj. 24. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:

1) Senki se tudja mikor fog elmúlni.

2) Ha valaki mégis azt mondja neked hogy x idő múlva, akkor az mit változtat a helyzeten? Nem fog hamarabb begyógyulni!

2015. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a rengeteg észhez...

Körömvirág jó rá, fenistil is mehet, ha égni kezdene, lelohad tőle hamarabb. Neogranormon majd miután lehámlik.

2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!