Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap beleállt egy ág a...

Tegnap beleállt egy ág a csuklómba, mára nem tudom mozgatni és nagyon fáj? Ezzel irány a traumatológia?

Figyelt kérdés

Tegnap este ástam(el kellett altatni a cicánk és a kertben temettük el) és a mellettem lévő bokornak(üreges, száraz, törékeny, de masszív ágú) az ága konkrétan letört és beleállt a csuklómba, vagy egy centi mélyre biztos bement, majdnem olyan 45°-os szögben. Ott rögtön kihúztam, azt hittem beletört egy része, de már azóta nem vagyok biztos benne, hogy csak a lyuk melletti bekeményedett dagadást érzem-e.

Egész este ébren voltam, két paracetamollal sem tudtam aludni úgy fájt, ráadásul már nem tudom behajlítani sem(csak minimálisan) úgy megkeményedett a dagadás körülötte. Mellesleg még mindig rohadtul fáj.

Ezzel menjek traumatológiára?

4-én vizsgázok matekból és gáz lesz, ha nem tudok írni addigra.


2015. máj. 30. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletes sebészetre, kell tetanusz injekció és gondolom jól ki kell tisztítani a sebet és ellátni.
2015. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az ág maga nem volt vastagabb mint két fogpiszkáló egymás mellé rakva. Félek, hogy le fognak szidni, hogy ez semmiség és fölöslegesen mentem be.
2015. máj. 30. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig menj be, mert kell az a tetanusz.
2015. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!