Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap elestem, bokaszalagszak...

Tegnap elestem, bokaszalagszakadásom van. Meggyógyul rendesen? Kinek volt már?

Figyelt kérdés

Szerencsére csak részleges szakadás,törés nincs. Az orvos szerint meggyógyul,de nem tudom,olyan lesz-e,mint volt. Nagyon félek,mert még soha nem volt a lábamnak semmi baja.

Jobban bíznék tapasztalatokban,kinek hogyan gyógyult meg,ugyanúgy mozgott-e,ugyanolyan volt-e,mint előtte. Mennyi idő alatt gyógyult meg,hogy kezelték?

Rosszul léptem,alámhajlott a bokám,én meg hátizsákkal,teherrel,teljes testsúllyal ráestem. Majdnem bepisiltem a fájdalomtól. 30/N


2015. jún. 5. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt már sajnos.. hát mit mondjak? A régi soha nem lesz szerintem, nekem sokat kattog néha fáj, focizás közben sokat ég.. 8hét volt nekem mire vissza tudtam menni a pályára fásli meg minden nélkül.. a lényeg az hogy fokozatos rehabilitáció, mikor már nem fáj jöhet a kicsi séták, aztán már nagyobb táv, futás.. nem szabad egyből megerőltetni viszont nem szabad elhanyagolni sem ! mikor már nem fáj csak beszűkültek a mozgások akkor tudom ajánlani a forrüvízben való nyújtást.. nekem sokat segített
2015. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem lesz már ugyanolyan, mint előtte.
2015. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!