Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a hátam, mert...

Nagyon fáj a hátam, mert meghúztam, megerőltettem egy hete. Meddig tart míg rendbe jön?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Azt történt, hogy múlt héten sokat járkáltam állásinterjúkra, kicsit nehéz is volt a táska, másnap pedig lementem kosarazni és ott meghúztam. Az a bajom, hogy nem múlt el, még csak nem is enyhült azóta, csak néha. A másik rossz, hogy nem tudom, hogy hol fáj pontosan, mert olyan, mintha gerinc mentén, a tarkótól kb harminc centire lévő rész fájna, de mikor tüsszentek vagy leülök, akkor nagyon erősen belehasít lapockámba, illetve a bordákhoz közeli részbe mindkét oldalt. Ha nagy levegőt veszek, nem érzek semmi különöset. És akkor se ha hátradőlök, stb..


Nem tudom mehetek-e dokihoz, mert tb-m lejárt..persze erről majd megkérdezhetem, csak addig tudtok erről valamit? Gondoltam már gerincsérvre vagy tüdőgyuszira, de utóbbi szerintem nem. Esetleg valami csigolyás probléma?

Pihentetem, de nem nagyon javul..


Köszönöm előre is!


27/f - ha ez számít most valamelyest



2015. jún. 11. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha el is múlik magától, lassan fog. Sokkal jobban járnál, ha orvoshoz mennél, mert ezermillió dolog lehet.
2015. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!