Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hosszú időt vesz igénybe a...

Hosszú időt vesz igénybe a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Az iskolánkkal kézilabda táborban vettünk részt. Éppen egy barátságos meccset játszottunk a másik táborozó csapattal, én kaptam a labdát, kapura akartam dobni, amikor az egyik nagyobb lány hirtelen nekem ugrott. Én neki estem a kapufának és bevertem a térdemet, a térdem oldalt szétnyílt meg valahogy oldalra csúszott. Meg kellett műteni, most is az ágyban fekszem. Oldal és kereszt (első hátsó) szalag szakadás valamint térdkalács törés lett. Kicsit félek hogy nem fognak engedni kézilabdázni többet.

2015. jún. 16. 07:28
 1/5 Yolo2 ***** válasza:
Mindenképpen megvárnám a helyedben az orvosod véleményét mielőtt pánikolnék, de így látatlanban nagy rá az esély, hogy a sérült térded nem fogja bírni a továbbiakban.
2015. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha rendbe jössz folytathatod a játékot. Igaz, valószínűleg mindig rajtad lesz a térdvédő, de a kézilabdában ezzel nem leszel egyedül.
2015. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem hamar felépülök, de szerintem a tábor véget ért számomra 😩
2015. jún. 17. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne siettesd, mert az nem vezet jóra. Most ez a tábor valóban véget ért számodra, de ha azt akarod, hogy sok szép évet tartogasson még számodra a kézilabda, akkor ezt most ki kell böjtölnöd.
2015. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtem a mankózást, a doktor szerint van esélyem hogy kézilabdázhassak, de maximum majd jövőre. Idén bizti nem 😢
2015. jún. 19. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!