Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire fájdalmas a szteroido...

Ludmill@ kérdése:

Mennyire fájdalmas a szteroidos injekció sarokcsontba? Lehet töle híznisokat?

Figyelt kérdés
Pont a súlyom végett alakult ki a csonthártyagyulladásom, ezért fáj a lábam. Szeretném tudni mire számíthatok mennyire f, segítájdaslmas és megéri-e mert reggelente alig bírok a lábamra állni.

2015. jún. 16. 10:21
 1/4 anonim válasza:

Ugyan én nem a sarkamba kaptam, hanem a kezembe, pontosabban a hüvelykujjam tövébe, DE 2 év orvoshoz járkálás, mindenféle vizsgálat és gyógyszerszedés után végre egy magándoki kipróbálta ezt a megoldást, és már 2 nap múlva nem zsibbadt úgy a kezem, mint előtte. Szóval szerintem mindenképp megéri kipróbálni.


A fájdalom,legalább is esetemben sem túl vészes, persze érzed a szúrást, meg hogy a cucc megy a helyére, de nekem a szteroid mellé tett bele lidokaint is, így tényleg teljesen elviselhető.


Nem tudom mennyi injekciót fogsz kapni, én egyet kaptam, és egy dekát nem híztam tőle.

2015. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel szenvedtem, mint te (túlsúly, sarokcsont-fájdalom, csonthártyagyulladás), az orvos szteroidos injekciót írt fel, kiváltottam... aztán elmentem, és kértem: ne adja be, hadd próbáljak meg valamit. Szerencsét kívánt hozzá - és sikerült! Lábra sem bírtam állni, és tudtam: ha ez így folytatódik, szép lassan leépülök. Találtam a neten egy gyógytorna-leírást (egy orvos kísérletezte ki) + azonnal átáltam paleo táplálkozásra. Naponta 2x csináltam a tornát (pár perc csupán), három hét múlva a mérlegre álltam... 8 kg-mal kevesebbet mutatott... Két hónap múlva már semmilyen fájdalmam sem volt, mozgékony lettem. (A szteroidinjekció itt áll a hűtőm ajtajában mementóul.)
2015. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kényes vagyok a helyesírási hibákra :)... 'átáltam' természetesen 'átálltam' - lehagytam véletlenül egy 'l' betűt :).
2015. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen elküldöm neked a gyógytorna leírását, ha kéred.
2015. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!