Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyenkor mi a teendo? Vizes...

Ilyenkor mi a teendo? Vizes lett a gipsz, kiszarad?

Figyelt kérdés
Babanknak sajnos megrepedt a kezecskeje :( Gipszet kapott 10 napra (ilyen fel gipsz hogy a kez belso reszen nincs gipsz csak polya) es furdetes kozven hiaba raktunk ra najlont vizes lett. Hajszaritot nem engedi nagyon sir es fel tole. Tettunk ra egy ruhat hogy beszivja.

2015. jún. 21. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kiszárad, ha pedig nagyon deformálódik, akkor rakattok rá egy újat.
2015. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz gáz, ne féljetek, én pl. lazán beletettem a gipszelt kezem (már a vége felé jártam, és elfelejtettem) a kád forró vízbe, és kb. öt perc után jöttem rá, hogy bzdmeg! :D

Semmi baj nem történt, anya meg apa majd leülök röhögtemben reakcióján kívül. Tettünk rá törölközőt, és megszáradt.

2015. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már kiszáradt, nem deformálódott. Csak sok helyen olvastam, hogy gombásodhat, stb, azért a kérdés. Egyébként szerdán már leveszik :) Csak fura mód kicsit taknyos lett, bár szerintem nem attól.
2015. jún. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!