Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás, majd 2 hét múlva...

Agyrázkódás, majd 2 hét múlva szédülés, menjek vissza orvoshoz?

Figyelt kérdés

Két hete nagyon beütöttem a fejem, agyrázkódást szenvedtem ami kb. 5 perces eszméletvesztéssel járt. Bevittek kórházba, volt CT meg minden vizsgálat, súlyos agyrázkódást állapítottak meg, de mást nem. Egy éjszakára benntartottak, másnap délután jöhettem haza a kórházból.


Utána még 3-4 napig fájt a fejem (mondták is, hogy erre számíthatok), de utána teljesen elmúlt és semmi bajom nem volt. Azért egy hétig még nem csináltam semmit, csak feküdtem, pihentem, mert ezt mondták az orvosok. Utána visszamentem dolgozni, az első pár napban semmi bajom nem volt, kis fejfájás se.


Ma viszont délután iszonyúan elkezdtem szédülni, mikor hazaértem, azt hittem elájulok. Utána kicsit jobb lett, de a fejem elkezdett fájni. Majd 1-2 órára jobb lett, aztán újból szédülés, alig láttam, és fejfájás. Az agyrázkódásom előtt soha nem voltak ilyen tüneteim. Most kb. 2 órája jól vagyok, de azért kicsit nyugtalanít a dolog.


Ezek normális utóhatásai az agyrázkódásnak? Túl korán mentem vissza dolgozni? Majd úgyis elmúlik, vagy menjek vissza orvoshoz?


33/F


2015. jún. 22. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..orvos nem vagyok, de a helyedben tuti felhívnám holnap a kezelőorvost, aki ezzel kezelt, és megkérdezném, kell-e aggódnom, vagy esetleg visszamennem vizsgálatra.
2015. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza
2015. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, 1 hét pihenő kevés volt. Ha az agyrázkódást nem pihened ki, akkor a fejfájás tartósan meg is maradhat. Szerintem is beszélj az orvossal, és ha holnap sem vagy jól, maradj otthon pihenni.
2015. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vélhetően nincs összefüggés közötte, de a biztos ha elmész, és ha úgy vélik, akkor egy újabb vizsgálat kideríti, hogy mi a helyzet.


(Lehetne köze hozzá, de az már korábban előjött volna, de ne lássunk bele ilyen ördögi dolgokat.)

2015. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Holnap amúgy is szabadnapom van, visszamegyek orvoshoz hogy nézzen rám a biztonság kedvéért, utána igyekszem pihenni. Nem nagyon szeretnék több munkanapot kihagyni, szóval remélem nem tér vissza a szédülés/fejfájás.

2015. jún. 22. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltál? Mizujs?
2015. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. :) Voltam orvosnál, szerinte simán lehet az agyrázkódás utóhatása, de azt mondta jól tettem, hogy elmentem. Megint elvégeztek néhány vizsgálatot, és újabb pár nap szigorú pihenőt írtak elő, de amúgy azóta jól vagyok. :)
2015. jún. 24. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!