Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El kell mennem ezzel orvoshoz?

El kell mennem ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés
A múlt héten érte egy kisebb "baleset". Megütöttem az oldalam. Nem fájt nagyon, azonban lett rajta egy méretes lila folt, ami már egész szép színjátszós, elkezdett múlni. Viszont felfedeztem egy kis csomót az ütés helyén, ha masszírozom akkor érzékeny. El kell mennem vele orvoshoz, vagy felszívódik idővel?
2015. jún. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak érdemes megmutatni. Abból nem lehet baj.
2015. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább borogasd, ne maszírozd! Lehet elmúlik 2 hónap alatt. Ha nem, akkor érdemes dokihoz menni vele. Egyébként 10 éve én is megütöttem a szombom, és maradt egy kis csomó az ütés helyén. Kicsit érzékeny, ha megnyomom, de nem nő.
2015. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jártam ma dokinál, vérvételhez kellett beutaló, így egyúttal ezt is megmutattam.

Azt mondta, hogy szerinte is felszívódik, de ha a lila folt elmúltával is érzem még, menjek vissza vele.

2015. jún. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!