Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka gipsz levétel után 2...

Boka gipsz levétel után 2 napra rá rátudok állni és menni lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!6 hete volt 1 motorbalesetem ahol a fibula csontszélességnyit tört és mozdult a tibia bokanyulványán szintén tört.ezt csavarokkal lemezekkel rögzítették és 1 hónap múlva veszik ki a csavarokat.A doki az utolsó kontroollon röntgenezett aztmondta a csont tökéletesen be gyógyult terhelhető.papíron ez áll továbbiakban fokozatosan teljes terhelés ,gyógytorna javasolt. na most ugye ki az aki ne próbálgatná ez volt 2 napja ma ki probáltam rá tudok teljes testsúlyommal álni illetve menni fel le mozgatás megy csaj jobbra ballra nem az igazi gyógytorna ma volt az első de ezt délután próbáltam.lehet e ebből esetleg bajom? ráálátam mentem nem fáj meg semmi.

2015. jún. 24. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod.a gipszet azert vettek le mert mar raallhatsz.viszont ne terheld még nagyon.csak óvatosan.
2015. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.csinálom közbe gyogytornát is.de attol nemlessz baja nem ha oránként 5 percet sétálgatok mankó nélkül?
2015. jún. 25. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!