Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a fene lehet a térdemmel?

Mi a fene lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
Talán pont egy hete térdeltem le, olyan érzés volt mintha kavicsra térdelnék. Lesöpörtem a térdem, de nem volt rajta semmi, a padlón sem. De azóta mindig ha térdelek vagy azon . Ponton hozzáérek, olyan mintha apró kavics, vagy üvegszilánk lenne a térdembe. Mi a fene lehet ez? Jöv hét hétfőn elmegyek vele orvoshoz, de addig nem tudom szabaddá tenni magam. Egyáltalán milyen osztályra lehet ezzel menni?
2015. jún. 30. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*térdelek, vagy azon a ponton hozzáérek
2015. jún. 30. 21:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Ortopédiára kell menned, valószínűleg porcleválás.
2015. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg meg tudod mondani, mi okozhatja, hogy gyógyítható, milyen rövid és hosszútávú következménye lehet?
2015. jún. 30. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz örülni: műteni kell ha valóban porcleválás.


A porcleválásnál egy darabka porc leválik, letörik a porcból, és pontmint egy üvegszilánk belülről szétvágja az izületet ha nem távolítják el.

Ha sikerül begyulladnia,abból nagyon komoly dolog lehet (bár ma már nem szokott addig eljutni hogy amputálni kelljen).


Persze csakis röntgennel tudja szakorvos megmondani tényleg erről van-e szó, de minél hamarabb nézeted meg, annál jobb neked. Ambulánsan kell kérni a vizsgálatot, ne hagyd hogy hetekre-hónapokra jegyezzenek elő!

2015. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el, ő ad beutalót orthopédiára, vagy reumára.
2015. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!