Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szálka van a combomban 2...

Szálka van a combomban 2 napja mert nem tudtuk kiszedni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Leültem egy padra ahol a hosszúnadragom keresztül belement két szalka a combomba.

Egy kisebb es egy nagyobb

orakig probaltuk kiszedni oket de nem tudtuk mert rossz elheleyzkedesben voltak ( nincsenek melyen)

Betadinoztam es Bepanteneztem es hideg vizzel borogattam.

De a sok tűvel valo bokodestol igy is beverzett picit

meg faj

most 2 nap elteltevel meg mindig pirosas a szalka korul es faj ha erosebben hozzaerek, de ugy erzem kezd kilokodni, mert szaraz lett es kicsit hegyes ha hozzaerek.

Mostmár valószínüleg magatól kilöködik jobban es akkor kihuzhatom?



2015. júl. 5. 18:28
 1/10 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem 2 éve van egy naphal hátúszójának tüskéje az egyik ujjamban.
2015. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szivatsz?:o
2015. júl. 5. 18:40
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem, valahol még fent is van a régi kérdésem ezzel kapcsolatban.
2015. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Na akkor azt még nem is mondtam hogy grafithegy és békaharcsa tüske is van a tenyeremben :D mondjuk a grafit hegy már vagy 8 éve a békaharcsa tüske pedig 5 éve, azokat már egész jól megszoktam.
2015. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2015. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

uristen de nekem tokre latszik :o most megijesztettel.

en tuti kiszedem ha meghalok is xd

Miert nem kersz orvasi segítséget ? lehet nekik 5 perc lenne és kint van :D

2015. júl. 5. 19:34
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom, engem ez nem zavar, ha akartam volna kiszedhettem volna a grafithegy nekem is látszik kicsit amúgy a többi nem annyira.
2015. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne hülyüljetek már, doki fél perc alatt kiszedi, ráfujnak kis érzéstelenitő sprayt, aztán kikapja egy pillanat alatt a csipeszével, betadine rá, egy nap múlva el is felejtheted, igy meg kinlódsz vele, szerintem a háziorvos is megcsinálja
2015. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem jön kintebb pár nap alatt hogy ki tudd szedni hanem beforr akkor tényleg orvossal szedesd ki
2015. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előbb-utóbb le kéne bntani a szervezetnek. Úgy hallottam van olyan tabletta, ami az ilyen idegen testet lebontja...
2015. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!