Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi okozhatja az orrnyereg...

Mi okozhatja az orrnyereg fájdalmamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. másfél héttel ezelőtt keményen bevertem az orrom, eléggé fájt, de nem dagadt be, semmi deformáció nem volt, csak fájt és piros volt egy darabig.

Azóta nem igazán tűnt fel, de ma elkezdett fájni egyszer csak magától. Főleg a jobb oldalt az orrnyeregnél a csont. Akkor is fáj, hogyha összeszorítom az állkapcsom.A gond az is, hogy az orrváladékom nagyrésze a garat felé folyik, az orromból nagyon keveset tudok kifújni. Amit kifújok annak sincs kóros színe, tehát teljesen normális, mert szénanáthás vagyok elég rendesen. Nem vagyok megfázva, nem fáj az arccsontom se, a fejem sem.

Esetleg okozhatott valamit az erőteljes beütés vagy az időjárástól fájhat? Olyan tompa nyomó fájdalmat érzek.

A válaszokat előre is köszönöm.


2015. júl. 16. 00:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Próbálom fújni az orrom, de nagyon kevés jön, és időnként be is dugul az orrom...A fejem is szinte egész nap fájt.
2015. júl. 16. 00:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Orrcsepp?!

( mármint használtal/használsz?)

Vagy ha nem zavar az illata akkor levendulaolaj

2 csepp a parnamra es rendesen alszom

Allergiás vagyok :/

2015. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nem vettem orrsprayt, majd holnap fogok, mert nagyon zavar,hogy a garatom felé folyik a váladék... ez már pár napja így van. Viszont biztosan nem vagyok megfázva, mert nem zöld, nem sárga a váladék, nem kapar a torkom stb.

Viszont nyomásra is eléggé fáj az orrnyergem jobb oldalt.

:(

2015. júl. 16. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!