Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ha a párom bántott...

Mit tegyek ha a párom bántott engem?

Figyelt kérdés
A párommal 10 hónapja vagyunk együtt és a 3.-4. hónapba terhes lettem tőle, de elvetettem mert fiatalnak tartottam magam. Amit ő meg is értett, legalább is az elején úgy tűnt. Utána egyre többet veszekedtünk és megpofott ő is engem meg én is őt. De tovább fajult a dolog, ő megrángatott, tépte a hajamat, megharapott, megütött. Ököllel is megütött de akkor nem erőset, de amikor a tenyerével az nagyon fájt meg piros is lett. A lila/kék folt a kezemen le van fényképezve, valamennyire látható is meg az anyajegyek látszódnak és úgy jobban be tudják azonosítani. Ez elég bizonyíték ahhoz?, hogy feljelentsem vagy nem érdemes feljelenteni?

2015. júl. 16. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvosi látlelet kell.

De minek találkozol vele? Kerüljétek el egymást nagy ívben.

2015. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.nane.hu
2015. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok ő 20. Nem tudom, hogy ez számít e valamit.
2015. júl. 16. 23:29
 4/8 mandula95 ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen agresszív embernek csak olaj a tűzre ha feljelented. Inkább sürgősen szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert egy állat. Jobb lesz neked nélküle.
2015. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Ha 10 hónap után így elbánt veled, 2 év múlva agyonver. Az ilyen nem férfi, hanem egy minősíthetetlen létforma. Addig menj amíg teheted.
2015. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már rég dobni kellett volna az ilyet..
2015. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"párommal 10 hónapja vagyunk együtt" Már az első alaklomnál észhez kellett volna térned és azonnal messzire elkerülnöd! Ha egy kicsit is van eszed nem azon gondolkozol hogy jelented már fel hanem elfelejted és kész! Még lehet szerencsésen megúsztad eddig, de ha csak jobban megver lehet bele is halsz! Elég egy rossz esés és bevered a fejed.

Mond neki feljelented ha még egyszer közeledbe megy...

Ha meg megteszed és még mindig akarsz tőle valamit akkor meg is érdemled sajnos, de ne legyél hülye kerüld el!

2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!