Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatja azt a párom,...

Hogy mondhatja azt a párom, hogy ő sosem bántott engem amikor az utóbbi időben folyamatosan csalt és hazudozott nekem?

Figyelt kérdés
Persze testileg nem ért hozzám, de mégis hogy a francba lehet azt mondani, hogy ő soha nem bántott engem?? Nem érzi át ennek a súlyát??

2012. okt. 16. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy együtt egy olyan emberrel aki csal és hazudozik.

Nem nem érzi mert nem látja, hogy megbántott.

2012. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
az igazi kérdés itt az: hogyhogy még a párod?!
2012. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most derülnek ki dolgok, hogy mikor kivel csalt és éppen mit hazudott! Már nem vagyok vele!
2012. okt. 16. 20:39
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg mit érdekel, ő megbántott akkor te mit finomkodsz ez az igazság aztán kész.
2012. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdesed? Mert itt csak kinyilakoztatas van, hogy milyen rossz ember
2012. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az hogy 3 évből 4 hónapot folyamatosan csalt és hazudott, úgy hogy közben össze is költöztünk! Majd van képe azt mondani, hogy nem tegyek neki keresztbe, mert ő soha sem bántott engem!!
2012. okt. 16. 20:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Valóban nem bántott?
2012. okt. 16. 20:45
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

DE IGENIGAZAD VAN,ÉS BÁNTOTT!


Na de most őszintén!


Mennyivel lesz jobb neked ha ezt leírjuk?

Azért nem érzi át ennek a súlyát,mert halál nem érdekli hogy bántott e vagy sem,nem szeretett igazán,mert megcsalt!

2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Ő ilyen. Ez van. Elbaszta.


De te sem vagy különb, ha megpróbálsz neki keresztbetenni.


Megvan az egymáshoz való eszetek...

2012. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, mi a kereszbe tevés. Ha elbeszélgetsz a mostani barátnőjével arról, hogy mit csinált, mikor veled volt, az nem keresztbe tevés. Ha eközben kiszínezed a dolgokat, az már az.


A bántást meg ő lehet, hogy tényleg fizikai bántásra érti, de ettől még nyilván nem etikus vagy helyes, amit csinált. Megbosszulni nem érdemes - tehát pl. a munkájában nem kell akadályozni, de más nőket nyugodtan védj meg egy ilyen idiőtától.

2012. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!