Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az ütéstől felfuthat a piros...

Az ütéstől felfuthat a piros csík?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
???
2015. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 veterán vas ***** válasza:
100%
Igen, egészen a Norma-fáig, de ott átvált a zöld csíkra ami lefut Nagymarosig. Akkor újra ütheted. :)
2015. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen csik futott fel, milyen utestol, hol futott fol az a csik, milyen erosen piros es milyen hosszan futott az a csik? Milyen iranyba futjarozik az a csik?
2015. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Jaj #hármaska!

Hát megírta nem?

Milyen csík? piros

Milyen ütéstől? Balkezestől

Holt futott? A kicsi testén

Milyen erősen piros? Nagyon

Milyen hosszan Jóóóó hosszan

Milyen irányban? Fölfelé.


Most már annyi mindent tudsz, tessék neki válaszolni! :)

2015. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek fuss neki még egyszer, mert szerintem nem csak én nem értem a kérdést. Milyen piros csík fut és hova?
2015. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a kérdést "de jure":

Egyáltalán van-e joga annak a piros csíknak futni egy ütés után? :D

2015. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veterán vas ***** válasza:

Gondolom arról a bőrön is átlátszódó piros színű csíkról szeretne érdeklődni, amit a nyirokrendszer "produkál", amikor valamilyen fertőzés jut az emberi testbe. Azt akarta kérdezni, hogy csak fertőzéstől lehet-e az említett jelenség, vagy egy ütéstől is létrejöhet-e?


Csak mi buták vagyunk, és nem értjük az Ő okos kérdését. :)

2015. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha mocskos volt a keze, és a bőröd berepedt, és vérmérgezést kaptál, akkor bizony fut, és néhány nap múlva, ha nem mész tetanuszra, elpatkolsz.
2015. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A Cibakházi-Holt-Tisza szinte már teljesen feltöltődött szakaszán találkoztunk e védett halfajjal, ami..."


A wikipédiából idéztem, csak googlizni kellett volna az olvasóknak. Most, hogy tudják, mi az, lehet gondolkozni, miért fut el, ha ütik.

2015. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!