Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most az a piros csík vagy...

Ez most az a piros csík vagy nem vettem észre, hogy megsêrtem a kezem?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete lett a csukómon egy kisebb sêrülés szinte nyomas sem látszik, ma tettem rá hülyegségből tetoválást(tudjátok a játék tetko :) ) akkor viszketett is..most nézem este, hogy tőle kb 2-3 cm-re van egy piros csík de nem a sebből indult ki úgy 5 cm-es lehet a csík és a végén egy "kanyar" nem úgy néz ki mintha az érben lenne.. Tavaly tán ilyenkor kaptam tetanuszt égési sérülés (forró olaj) miatt. Figyeljem a csíkot vagy azonnal orvos? Nem tudom eldönteni most ez vérfertőzés vagy karcolás mert amúgy nem fáj...a tetoválást lemostam a seb helye nem is látszik már.

2015. júl. 23. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Csuklómon* nyoma sem* siettem bocsi


:)

2015. júl. 23. 22:03
 2/3 anonim válasza:
Szinte biztos hogy nem vérfertőzés. ;) Hogy lenne ha már a seb se látszik.. Ha aggódsz azért figyeld a csíkot.
2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak megijedtem na 😄 eltűnt a csík :)
2015. júl. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!