Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fenékre estem és nagyon fáj....

Fenékre estem és nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a fűben elcsúsztam és fenékre estem. Fájt egy kicsit, de aztán el is múlt, utána azt vettem észre, hogy ha ülök akkor eléggé érzékeny, de nem foglalkoztam vele, gondoltam majd elmúlik. Éjszaka már nagyon fájt (alig bírtam megfordulni egyik oldalamról a másikra) most bizonyos mozdulatoknál fáj. A szüleim azt mondják, hogy majd elmúlik, meg szerintük, ha eltört volna, nem tudnék úgy mozogni vele, mint most, meg ha el is tört akkor se tudnak vele mit csinálni, majd magától meggyógyul. Viszont van, ahol azt olvastam, hogy ettől le is bénulhatok. Rettenetesen félek. Mit csináljak?
2015. aug. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lebénulni nem fogsz. De ha nagyon fáj egy röntgenre elmehetsz a kórházba. Lehet egy kis zúzódás, egyébként pihenés az a legjobb gyógymód.
2015. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tegyél, amit tudsz. Az pedig nem sok. Majd elmúlik.
2015. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Türelemmel légy, el fog múlni a fájdalom fokozatosan.
2015. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy?
2021. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne

Az imént úgy elestem, hogy nagyon fáj

2021. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4vagyok) nekem azonnal fajt, azt hittem osszetorlodtak a csigolyak ahogy seggre estem- ultem. derekszogben masztam be az ágyba 1,5napig nem tudtam felkelni, aztan szerencsere 3napra elmult
2021. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Én hülye át akartam ugrani a kisebb kapunkat, amivel nem is lett volna baj, csak elfelejtettem bezárni, így csak be volt hajtva, aztan mikor ugrottam a kapu kinyílt és durr akkor lendülettel ráestem a seggemre meg fenék fölötti csontom is nagyon fáj.


Hideg vízbe fürödtem, most jegelem, de nagyon megijedtem, azt hittem lebénulok.

Remélem nekem is elmúlik.


Ha nem múlik el pár nap alatt inkább bemegyek a kórházba röntgenre, max annyit mondanak, hogy zúzódás van és kész.

2021. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!