Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kocsiajtót csuktam az ujjamra,...

Kocsiajtót csuktam az ujjamra, meddig tarthat a gyógyulás?

Figyelt kérdés

Egy hete sikeresen rácsuktam a kocsiajtót a mutatóujjamra. A körömágyamnál teljesen bevérzett, majd másnapra az egész körmöm alatt is. Voltam orvosnál, azt mondta nem törött, és hogy jegeljem. Ezt meg is tettem, de az utolsó ujjpercem azóta is kétszer akkora mint lenni szokott,és alig tudom mozgatni.

Valakivel történt már esetleg ilyesmi? Mennyi ideig normális az hogy nem tudom mozgatni?


2015. aug. 7. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Hát a gyulladás előbb utóbb lemegy változó kinek meddig tart és hogy csuktad rá az ajtót. A körmödón még sokáig ott lesz az a fekete pacni de nem vagyok orvos mej el újra és kérdezd meg az orvost.Mellesleg nagypapám gyerekkorába ráejtett egy követ a lábujjára és azóta fekete a körme,de nem hiszem hogy a tiéd ott maradna.
2015. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!