Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fociztunk az aszfalton....

Fociztunk az aszfalton. Erőseket rúgtam, és mikor nagyon erőset akartam rúgni, de az aszfaltba ütközött a lábam nagyon erősen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, tegnap történt. Mikor hazajöttem anya észrevette, hogy furán lépek. Tegnap este nem fájt ennyire. A jobb lábammal történt, ami eredetileg egy fél mérettel kisebb a balnál, most viszont egy fél mérettel nagyobb. A nagylábujjam és az az után következő között kb 3 centivel fentebb van egy csomó, ami a másikon nincs. Nem merem megmondani anyának, mert megnyúz. Nagyon fáj, és nagyon félek!
2015. aug. 17. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ez egyszer mindenkivel megesik. Mutasd meg édesanyádnak, szerintem csak bedagadt. Néha jegelni kell és most pihentesd. Körülbelül három nap és semmit nem fogsz érezni.
2015. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megnyúzni, megmondhatod neki. Ha rá tudsz állni, akkor nincs eltörve, de sokat kell pihentetni, borogatni és fel kell pócolni, hogy a duzzanat lelohadjon. Ha nem akar javulni, akkor el kell menni a sebészetre (nem kell beutaló, de illik bejelentkezni). Balesetek előfordulnak, ne pánikolj!
2015. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rendesen nem tudok járni vele, mert a belső talperem fáj, a csomó, és a talpam ott a külső talpér mellett. Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 17. 09:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Jegeltem, de nem jobb. Anya tudja. Nem haragudott, csak azon röhögtünk, hogy nem fog beleférni a lábam a balerinacipőbe.
2015. aug. 17. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fele ekkorákat rúgtál volna, most lenne 2 egyforma lábad.
2015. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!