Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg kell nézetni ezt a vágást?...

Meg kell nézetni ezt a vágást? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

[link]

Öcsém vágta el valamivel a lábát, nem tudja mivel (biciklizett egy dombon, simán lehet, hogy valami rozsdás akármivel) Anya lefertőtlenítette (nem tudom elolvasni a nevét, valami Sol Merbro..), de az 2015. 06. 27.-én lejárt. Valaki segítsen, köszönöm!



2015. szept. 2. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok pontosan mi akkor orvos. Ha rozsdás volt akkor minél előbb mert tetanusz injekció szükségeltetik. Amúgy is lehet jobb ha orvos is fertőtleníti, mert ez nagyon csúnya lenne ha elfertőződne.
2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem horzsolás, szóval megnézetném mindenképpen. Lehet, kap tetanuszt.
2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Myomás dokihoz vagy ügyeletre.
2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, hogy mivel akkor feltétlenül, mivel a vermergezes sem vicces dolog
2015. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vele orvoshoz. Kimostátok, lefertőtlenítették és kész. Ha netán begyulladna, vagy láz jelentkezne, akkor mennék csak. Egyébként emiatt én feleslegesnek érezném.
2015. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anya nem, de én aggódok.
2015. szept. 2. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Az öcséd védőoltása még hatásos lehet, mivel fiatal. Ha begyullad, akkor irány a doki! Addig pedig jódozni naponta többször kellene. Egy steril fedőkötés is hasznos.
2015. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -=CRYstal=- válasza:
a fiatal szervezet sok mindent kibír, a lejárati dátum nem évekkel ezelőtt volt,ugyhogy az sem gáz,de mivel senki nem tud semmit a titokzatos balesettevőröl igy mindenképp orvoshoz kell fordulni,az szakszerűen ki tisztitja,és posin lövi 1 tetanusszal ami a legfontosabb,ha nem mentek este figyelni kell nem e gyulladt be piros csík nem e indul utjára,ha indul és akkor se doki, akkor pap....
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!