Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 5hónapja teljes mértékben...

Viroook kérdése:

Egy 5hónapja teljes mértékben rászoktam arra hogyha veszekszem otthon akkor utána vagy ugy 30 vágast minimum ejtek magamonké4desem lent van?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ... az anyám es az apam elváltak iskolat kellet váltanunk ... majdnem megkéseEltek! És egy 5hónapja teljes mértékben rászoktam arra hogyha veszekszem otthon akkor utána vagy ugy 30 vágast minimum ejtek magamon mert egész egysueruen ha egyet vagog az olyan mintha teljesen elmenne az a düh ami bennem van, de az egyik nemregi vitamon annyira beduhotdetm es elszomordtam hogy fogtaam a naplom minden ismerosomnek irtam egy rovid bucsu brszedecsket es ?utana sirtam egy kicsit majd bevettem 4 na..... nem tom valamilyen gyulladascsokkentot 2 zemnitet es 2 advil es semmi bajom nem lett , ez normalis ?

2015. ápr. 4. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Anyuval mert ha jól tudom egyedül nem tudsz.
2015. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted normális? Mondd el anyukádnak, apukádnak vagy akiben megbízol amit ide leírtál és majd ők intézkednek.
2015. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De tudjak a szuleim de nem nagyon torodnek vele egy baratnom van akire szamithatok de egyszeruen egyszer annyira melyen vagtam hogy egy fontosabb eret utott es elkezdtem elverezni aztan mentot hovtak , elajultam es szerencsetlensegemre tuleltem de nem szeretnek elni 2 dolog miatt akarok mar csak elni a kuctyaim es abffm
2015. ápr. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!