Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy olyan sérülést vagy vágást talált magán, ami látszik, hogy friss viszont biztosan emlékszel, hogy nem vágtad meg? Magyarán nincs magyarázat rá, hogy hogy került oda.

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi vágás (pár mm-es) akkor is lehet, ha száraz a bőröd, és a hideg miatt kireped. Emlékszem, hogy én is jópárszor rácsodálkoztam, hogy mitől van ott vágás.
2013. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száraz bőr miatt is volt ilyenem és olyan is volt hogy véletlenül megvágtam picit de fel se tűnt annyira lefoglalt az elvégzendő munka.
2013. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát viszont nálam ilyen 6-7 centis vágások vannak :D ülök a széken és a karhajlatomnál egy hosszú vágás a semmiből, az előbb pedig a derekamon szintén egy kb 5 centis, fura
2013. nov. 22. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja volt egy komoly balesetem. Én azt tudom, hogy hogyan szereztem, csak azt nem értem, miért nem fájt: csak mikor pár másodperc múlva odanéztem, akkor láttam, hogy hogy az alkaromból ömlik a vér. A sürgősségin pedig nem néztem oda, de állítólag a csontom is kilátszott, olyan mély volt a vágás.
2013. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!