Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadásnál mikortó...

Bokaszalag szakadásnál mikortól lehet járógipsszel járni?

Figyelt kérdés
Rosszul léptem,ráállni nem tudtam, feldagadt, sürgősségi, röntgen. Ott megállapították szalagsz. egy hét fekvőgipsz. Tegnap levették, duzzanat lejjebb ment meg kaptam a műanyag gipszet azt mondták 4 óra múlva már rá lehet állni de én nem tudok mert annyira fáj. Ezért kérdezem, hogy ilyen esetben járógipsszel mikortól tudok majd már ráállni. Olyan mintha nem is érezném saját lábamat. Gondolom 5 hét után is mikor leveszik a gipszt akkor se fogok majd tudni menni. Tapasztalatokat várnék.
2015. szept. 18. 11:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed. Igen, miután megkaptam a járógipszet rá 4. napra tudtam csak ráállni és mankó nélkül menni. Már szép lassan megyek vele de még fáj a bokámnál, érzem. Október 22-én fogják levennni kíváncsi leszek mi lesz utána is.
2015. okt. 2. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!