Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van olyan tippetek, amitől...

Van olyan tippetek, amitől gyorsabban helyre jönne? ( labdába belenyultam)

Figyelt kérdés

Ma belenyultam a kosárlabdába es picit feldagadt az ujjam, be van kötve ( vizes gezlapok, alatta thermo krém es peha hafttal korbetekerve ( ragadós 'kötszer') es éjszakára is bekotom de akkor kendővel kötom 'körbe'

Szerintetek tudnék meg valamit csinálni, hogy gyorsabban gyogyuljon?


Holnap lenne edzés es mindenképp mennek, de jo lenne ha tudnék 'normálisan' játszani :D



2015. szept. 30. 19:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
1 kézzel tudsz edzzeni?
2015. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem törött el? Nekem így sikerült eltörnöm az egyik ujjam, pedig először én is azt hittem, hogy nincs nagy baj. Csak érdekes irányban tört, ahogy 100-ból egy törik, ezért nem volt nekem egyértelmű.
2015. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem, nem törött el

mozgatni is tudom és annyira nem fáj :)

2015. szept. 30. 20:24
 4/12 A kérdező kommentje:

1. hát ugy mondjuk, igen, hogy 1 kézzel "kérem" a labdát és jobb kezes vagyok ( bal kezzel nyúltam bele) és azzal vezetem a labdát


még tesin is játszottam picit, csak nem olyan intenzíven :D

igazábol akkor fájt, amikor dobok ( meg kell támasztanom a bal kezemmel a labdát)és ha 2 kézzel fogtam a labdát

2015. szept. 30. 20:27
 5/12 anonim válasza:
ha nem fáj akkor mi a gáz ?
2015. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

bocsi, rosszul fogalmaztam :D


szóval fáj, ha kinyújtom, vagy ha be akarom hajlitani ( picit be tudom, de nem teljesen)


és ha a labdához érek, marmint amikor megfogom

2015. szept. 30. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet meg kellene röntgeneztetned, és ne menj edzésre ma, pihentetni kellene pár napig.
2015. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mar mindegy, végülis voltam :D

Be volt kötve, nem lett semmi baja :) es nem is fajt szerencsére :)

Picit talán lilabb lett, de mar egyre jobban be tudom hajlitani es nem dagadt meg meg jobban :)



Ma csak fejen konyokoltek :'D

2015. okt. 1. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kösd össze a szomszédjával:) Igy nyugalomba lesz helyezve. Nekem is volt ilyen és nem gátolt semmi sportolásos tevékenység közben.
2015. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, mindig ugy van összekötve :)

Mar 'megtanultam', hogy hogy kell bekötni, sokszor belenyultam mar a labdába :DDDD

2015. okt. 2. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!