Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi tegyek a csuklómmal?...

Mi tegyek a csuklómmal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most nemrég kezdtem el érezni, hogy néha tompán fáj a bal csuklóm a hüvelykujjamtól balra (a bal kezemen). Nem tudom mitől lehet, nem erőltetem, jobb kezes vagyok. Van valakinek valamilyen ötlete a pihentetésen és kenősön kívül? Mondjuk hol vegyek csuklószorítót? Milyen boltban? Valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat! (zöld pacsi a válaszolóknak :) )
2015. okt. 8. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egy héten belül nem múlik jó lenne, ha orvoshoz fordulnál, és felállítanának egy pontos diagnózist, mert komoly betegségek tünete is lehet. Addigis meleg/hideg vizes borogatás(amelyik használ), sok fehérje, kácium, és vitamin. Vitamin vagy/és kálciumhiány gyakran okoz ilyen tüneteket. Szorítót pedig gyógyszertárban érdemes venni, hogy milyet, azt valószínüleg ott, ők is meg tudják majd mondani, de előbb érdemes lenne orvoshoz fordulnod.

Jobbulást!

2015. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!