Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Köldöksérves műtétnél ugye...

Köldöksérves műtétnél ugye nem minden esetben veszik ki az egész köldököt?

Figyelt kérdés

Csak mert ilyet is hallottam, de ez mitől függ? És egész pontosan nem is sérvről van szó, csak köldöksérv-kapuról, amit ugye be kéne zárni.

De ma már ezt mindig laparoszkóppal csinálják és nem olyan drasztikus, igaz?


2015. okt. 10. 22:31
 1/2 Molyember ***** válasza:

Nem értem, miért vennék ki a köldököt? Meg hogy?

Tudom, hogy be vagy tojva, de ne higgy el minden butaságot. Elmész orvoshoz, mindent el fog mondani. Ha sokáig húzod, és kiszorul a sérv, akkor bajban leszel, addig viszont olyan rutinműtét, hogy kis túlzással a kórházi portás is megcsinálja. Nyugodtan írj privátot, ha érdekel valami, nekem is volt sérvem.

2015. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindezt én értem, de maga az orvos mondta, hogy általában "ki szokták venni", mintha valami rutin lenne, ha kell, ha nem. na persze pont ezért nem is megyek a mi XIX. sz-beli kórházunkba, hanem majd valahol magánban, csak kíváncsi voltam,ez mennyire elterjedt ma (itt még a laparoszkópot se ismerik, csak a szikét mindenhez ... akkor gondolom, már értesz)
2015. okt. 11. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!