Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 napja elestem tesiórán,...

2 napja elestem tesiórán, félreléptem, betagadt a bokám, és szinte rá sem bírtam állni, mikor kezdjem el a tornát?

Figyelt kérdés
csütörtök 1 órakor volt, akkor kb rá sem bírtam állni , csak nagyon nehezen, azóta pihentetem, felpóckolom , és vizesruházom, kenem, és elég jó, duzzanat is lement szinte teljesen , és rá is bírok már állni , szinte fájdalom nélkül, gondolom a bokám zúzodott, meg az inszalagom meghúzodhatott. Mikor kezdjem el a lábomat tornáztatni?

2015. okt. 24. 12:46
 1/1 A kérdező kommentje:
egy nagyon kicsit a bokám alatt lila, de azt olvastam h az azt jelenti h gyógyul, de már el is tünt, sztem ér elpattanhatott, am 18/F, és már mozgatom a lábfejem , próbálok járni, megy is hellyel közel , :)
2015. okt. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!