Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félreléptem, a bokám rettenete...

Félreléptem, a bokám rettenetesen fáj. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Reggel történt, utána gyalogoltam 40 percet, 8 órát álltam. Egész nap sántikáltam. Itthon megnéztem és hatalmasra dagadt.

Holnap újra 8 órás állás. Addig meg kéne gyógyítani.

Ötletek?


2015. júl. 13. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen addigra, de borogasd hideg vízzel, reggel meg kenj rá fájdalomcsillapítót. Ha szerencséd van, akkor csak reggel fog fájni, míg át nem mozgatod, utána kibírható lesz. Mindenestre pihentetni kellene mindenképp. Ha képes voltál vele 8 órát állni, az végül is biztató, bár a lábadnak tuti nem tett jót.
2015. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, kb 5 nap után csökkent a dagadás, próbáld a hideg vizes borogatást
2015. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az van rajta már 1 órája kb. de nem akar csillapodni. :(((
2015. júl. 13. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szalagszakadásom volt, háromszorosára dagadt a bokám és a lábfejem és sok helyen lila csíkok futottak végig..

1 hét míg elmúlik

2015. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát még mindig nem múlt el 100%-osan!

1 hónap után még mindig be volt dagadva, ki is lettem rúgva. Pedig nem kellett volna tp miatt se, meg munkahelyi baleset miatt se.

Még mindig érzem sok séta, vagy állás után, hogy fáj, zsibbad, meg néha dagad is..

2016. márc. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!