Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon erős nyilallo fájdalom...

Nagyon erős nyilallo fájdalom az inszalagomnal, nem tudom kinyujtani a térdem, elszakadhatott? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok futni de amióta jelentkeztek a bajok a labammal azóta nem ugy megy, a kézilabdában is akadályoz mivel kapus vagyok nem bírom használni vedesre mert ha csak eroltettem is nagyon furcsán állt mintha teljesen más irányba állt volna a fajdalomrol nem is beszelve, nyújtani se bírok ra mert nem tudom kinyujtani, nagyon aggódók mert nem tudom mi történhetett vele, arra gondoltam lehet sok volt neki a heten az 50 km, pihentetessel elmulhatnak a panaszok ? Mit csináljak ? A válaszokat előre is koszonom!
2015. okt. 26. 13:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!