Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erős derék ill. hátfájás,...

Erős derék ill. hátfájás, háziorvos nem is akar segíteni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Irodai, napi 8,5 órás ülőmunka, NEM irodai használatra tervezett széken. Már kérvényeztünk (nem csak én) rendes irodai széket, de a kérvényt elutasították (saját holmi ide nem hozható be, még egy ventillátor vagy pendrive sem !!! úh. senki se írja, hogy hozzak saját széket, már megtettem volna, ha lehet)Óránként tíz perc ségtálgatást próbáltam, hátha segít. De nem...


Háziorvosnál voltam tegnap, mert az elmúlt egy évben csak nap végére jelentkezett a derekamban a fájdalom, azonban az elmúlt egy-két hónapban már átsugárzik a hátamba is nagyjából egy órányi ülés után, viszont egy hete már ha állok/fekszek is fáj.

A háziorvos azt mondta, ő ezzel nem tud mit kezdeni. Se gyógyszert, sem pedig beutalót nem adott (esetleg) a reumatológiára. Ilyenkor hogyan tovább?



2015. jún. 16. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

az szép. hol dolgozol?

vegyél direkt ilyen testrattást javító párnát székre (nem tudom hol lehet venni), mamámnak van, neki gerincműtétje volt régen, össze van csavarozva neki végig és semmi gondja nincs. hátha az segít illetve irass fel ilyen gyógyszert (én is derékfájós vagyok 22 évesen és nekem ettől elmúlik) [link]

2015. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! A testtartás-javító párnára már én is gondoltam, csak még utána szeretnék járni, hogy kinek mi a tapasztalata róla. A gyógyszer nevét pedig felírtam, megpróbálom majd a dokival megíratni!
2015. jún. 16. 13:15
 3/4 Yolo2 ***** válasza:
Menj el beutaló nélkül ortopédiára, vagy keress fel egy gyógytornászt.
2015. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a párna nem mindenkinek és minden székbe jó. Némelyike kifejezetten szörnyű, ha beleteszed. Pl. vannak a konyhaszékek, nah.. oda aztán teheted, sehogy nem lesz jó... Minket pl. ilyenbe kényszerítenek a munkahelyen,másfél évig szenvedtem vele... Aztán vettem egy jó irodaszéket saját pénzen. Azóta kibírható a fájdalom. Pl. tudok aludni. De ráment két párkapcsolatom is. :(

Engem a háziorvos támogatott, mindent felírt amit tudott, és mindenhová beutalt ( szerencsére tudta, hogy nem szimulálós vagyok, meg nem a lelki dolgok okozták, hanem pot a hátfájás volt, ami már lelki gondokat okozott. )

2015. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!