Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Annyira fáj a könyököm, nem...

Annyira fáj a könyököm, nem bírok el egy csésze kávét sem. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Biztos meg van erőltetve,mert nő létemre kemény fizikai munkám van,raklapot is pakolnom kell,meg 2-3 mázsás anyagot húzgálok raklapemelővel.

Viszont évek óta ezt csinálom,és edzett vagyok,sokat sportolok,súlyzózok is és eddig soha nem volt ilyen gondom.Nem tudom mi a baj,kb egy hónapja fáj.


2015. nov. 5. 02:46
 1/4 TR75 ***** válasza:

Golfkönyök vagy teniszkönyök?


[link]


[link]


Nekem az előbbi volt, hát nem valami kellemes, de teniszkönyök-pánttal meggyógyult.


Szerintem nagyon is lehetséges, hogy valamelyik a kettő közül (a teniszkönyök kívül fáj, a golfkönyök pedig belül), tekintve, hogy nehezet emelsz-mozgatsz, és még súlyzózol is.

2015. nov. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
Hopsz, szóval nekem az utóbbi volt, teniszkönyök, arra jó a teniszkönyök-pánt (értelemszerűen a golfkönyökre a golfkönyök-pánt).
2015. nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A leírtak szerint mindkettő. Bármelyik irányba hajlítom a csuklóm fáj.

Köszi a linkeket!

2015. nov. 5. 15:10
 4/4 TR75 ***** válasza:
Érdemes kivizsgáltatni a pontos diagnózis miatt, aztán venni egy pántot. Kevésbé fáj, ha használod, és pihenteti a fájdalmas területet.
2015. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!