Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mik a tapasztalataitok kéztöré...

Mik a tapasztalataitok kéztörés után a véglegesen bennmaradó fém rögzítésekről?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak tört el a karja, be kellett rakni valami rögzítő fémet és az orvosok azt mondták hogy ez nem lesz kiszedve, ott marad. Volt már valakinek ilyenje? Lesz ennek valami hatása, akár 40 év múlva?

2015. nov. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi hatása nem lesz, max ha meghal akkor ez tuti megmarad utána 1000 év múlva is.

Egyetlen hátránya, hogyha újra eltöri ugyanott a kezét akkor szívás lesz helyretenni a görbült fém miatt.

2015. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is műtötték a kezem sajkacsont töréssel. Meglepődtem én is, hogy nem kell majd kivenni a csavart, egyelőre tapasztalatot nem tudok mondani 5 hónap után. Annyi, hogy nemrég kezdtem el újra súlyzózni, persze mindennapos gyógytorna mellett. Fekvőtámasz még nagyon messze van...
2015. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!