Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiugrott váll orvos nélkül?

Kiugrott váll orvos nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma életemben először kiugrott a vállam, miközben próbáltam levenni egy nagyon szűk ruhát. Nagyon megijedtem, mert bele voltam gabalyodva és fájt is, de amikor ficeregni kezdtem, vissza is ugrott a helyére.

Még mindig sajog és bizonyos szögekbe nem merem emelni a karom, mert érzékeny, de akárki, akinek meséltem, csak legyintett, hogy ilyen előfordul. Meddig normális ez az érzékenység, és ezentúl számítanom kell-e ilyesmire? Korábban semmi probléma nem volt az ízületeimmel.



2015. nov. 11. 17:21
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, mondd el, mi történt. Ő inkább tud segíteni neked, mint mi itt. Egyébként a találgatás nekem nagyon ellenszenves.
2015. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudnám javasolni a rándulás-ficam címszóval ellátott esettanulmányokat! Ezesetben rándulás volt. Ha az az izület kiugrik, saját magad véres könnycseppek közepette teszed vissza és majd pár óráig-napig nem fogod mozgatni a sérült végtagot! Ez tényleg gyakori sérülés, sok mindenkivel előfordul. Egy röntgent megér, a szalagok miatt és hogy nincs-e véletlenül porcleválás! Üdv.
2015. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!