Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a helyes és gyors kezelés...

Mi a helyes és gyors kezelés derék fájdalomnál?

Figyelt kérdés
Valószínűleg meghúzhattam a derekam, nyilall a fájdalom a lábamba, hátamba. Viszont van egy 4 hónapos babám 8,5 kiloval, akit muszáj emelgetnem. Valaki tud gyors megoldást? Flectorral és lóbalzsammal kentem be.
2015. nov. 19. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Baba nélkül lett volna, de így csak azt tudom javasolni, hogy ne derékból emelgesd a picit, hanem leguggolva, és éjjel már ha tudsz aludni, keményen aludjál
2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Függeszkedj fel valahová, hogy vissza tudjon menni a helyére a becsípődött ideg. Jegelheted is óvatosan rövid ideig, egymás után többször. Sajnos erre pár nap fekvés kellene. Az emelgetés a legrosszabb.
2015. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor matrac a földre, függeszkedést megoldom a játszótéren a hintán 😊
2015. nov. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!