Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belilult az egyik körmöm. Mit...

Belilult az egyik körmöm. Mit tehetnék rá, amitöl elmúlik?

Figyelt kérdés
A lábujjamon lévö körömröl van szó, de nem emlékszem rá, hogy beütöttem volna. Ma reggel vettem észre, csak akkor fáj, ha hozzáérek.

2015. nov. 30. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megnyomta a cipő. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, jobb esetben elmúlik, rosszabban meg kell várni amég lenő.
2015. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz az majd részletesebben tájékoztat mint mi lehet hogy leveszik a körmöd nem akarlak megijeszteni . De nekem is csináltak ilyet csak nem a lábámnál. De az vissza nő .
2015. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, MÍG lenő. (és nem "még", mint sokan használják mostanában tévesen....)
2015. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért az ilyesmi előfordul, várd meg amig lenő szerintem is. Beütötted vszinűleg, vagy ráléptek a villamoson.
2015. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!