Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért sárgul be, és koszolódik...

Gyümölcskosár kérdése:

Miért sárgul be, és koszolódik be hamar a gipsz?

Figyelt kérdés
Már másodszorra van gipsz a jobb alkaromon teniszkönyök műtét miatt. Tegnap cserélték ki, de ma már besárgult. és koszos kissé. Tudom ez nem szépségre megy, de engem zavar hogy így néz ki. Mit gondoltok mit lehet tenni a sárgulás, és a koszolódás ellen?
2015. dec. 4. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem baj ha van egy bizonyos mozgása a gipszemnek? Mert sz előzőnél nem volt. Úgy értem, kissé mozog a karomon.
2015. dec. 4. 11:31
 2/3 anonim válasza:
fesd be fehér temperával.de a gipszednek nem kéne mozognia ha minden igaz
2015. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszik, fessem be fehér temperával.:) :) Azt mondják normális ha nem túl szoros, és mozog kissé csak nekem azért szokatlan, mert az előző gipszem szorosabb volt.
2015. dec. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!