Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretném , ha lenne térdkalács ficamom , vagy rándulásom , akármi, amivel nem kéne tesiznem ebben az évben , vagy esetleg netán tavaszig? Nem hülyeségből akarom ,csak mert mások mindenért fél éves meg egész éves felmentéseket kapnak , de vannak olyanok , köztük én is , akik viszont egy-egy alkalom után is rosszallóan néznek.

Javasoljatok dolgokat , de annyira ne fájadalmasat , csak valahogy , amivel ezt elérhetem !

Köszi előre



2015. dec. 9. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagybesetleg valami porccal való probléma a térden , vagy akármi
2015. dec. 9. 20:58
 2/8 anonim válasza:
Azt mondom, NE akard h kimenjen a tégyed mert iszonyatosan fáj! De, nekem egyszer véletlenül úgy sikerült h kézenálltam és ahogy érkeztem a földre elfordítottam a lábam és kiment a térdem. (majd a másik sielezés közben xD) de nem játék! Mindig fájni fog, elég rosszul lépni és kimegy. Inkább ha lehet próbálkozz valami mással. ;)
2015. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Képes lennél egy életre tönkretenni magadat azért, hogy fél évig ne kelljen tesizned? Gratulálok, te aztán tényleg rohadt lusta vagy....
2015. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó , mér lennék lusta ? Fent leirtam mindent , de ugy látszik nem jutott el oda....

Első! Akkor mivel próbálkozzak?

2015. dec. 10. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Oh, értem, szóval az a baj, hogy csúnyán néznek rád. Lesznek még gondjaid az életben...
2015. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Te h...e vagy b...d meg!!! Míg te ilyeneket akarsz magaddal csinálni hülyeségek miatt, más örülne, ha egészséges lenne. Szívesen cserélnék veled térdkalácsot. 3 rándulásom/ficamom volt, legutóbb egy hónapja, már pánikolok, hogy mikor jön a következő, vagy mikor kerül sor a műtétre...Heteket elvesz tőlem egy-egy felépülés, napokig nem tudok semmit csinálni, plusz azok a kellemetlen érzések/fájások, procedúrák (gipszelés, kényszerpihenés, gyógyszerek, véralvadás gátló injekciók, térd leszívás stb.), te meg itt ilyeneket akarsz művelni magaddal. Tudod mit kívánok? Azt, hogy sikerüljön és érezd át, hogy valójában mivel is jár egy ilyen baleset, de mint jó ember azt is hozzáteszem, hogy azután többször ne kelljen átélned, de akkor már te is ezt kívánnád...
2015. dec. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak egx kis zúzódást hogy szerezhetek ? Vagy valami kis egy hetes baleset ? Higyjétek el , van okom , nem vagyok hülye
2016. jan. 5. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg ennyire életképtelen vagy, hogy azt se tudod, hogy egy kis zúzódást hogy szerezz?

Tudod mit? Ugorj egy kocsi elé. Remélem a nyakadat töröd.

2016. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!