Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges Bokaszalag nyúlás?...

Lehetséges Bokaszalag nyúlás? (részletek lent) mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egyik labdarúgás meccsemen kicsit aláfordult a lábam (befelé) és nagyon fájt, de muszály volt tovább mennem

számitott rám a csapatom de erre még egyszer úgyan úgy aláfordúlt, ez volt körülbellül egy hónapja, és azóta folyamatosan aláfordul a bokám és már elegem lett belőle hogy valamilyen nagyobb megeröltetés kitámasztok vagy valamit csinálok és aláfordul, vagy ha megrugják labdával akkor fáj, mit kéne tennem? forduljak orvoshoz? légyszi segítsetek, elég tanácstalan vagyok



2015. okt. 26. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen, sebészetre kell elmenned megmutatni, vagy traumatológiára.
2015. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez biza részleges szakadás is lehet, nekem nemrég volt, 6 hétre rögzítőt kaptam.
2015. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De pl ha megrugják nem fáj nagyon, simán tudok vele tovább futni, csak egy két percre megfájdul majd elmúlik

ha kibicsaklik akkor viszont tud fájni napokig is

2015. okt. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!