Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Végbélrepedés! Mit ajánlotok?

Végbélrepedés! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Még tavasszal fordult elő, hogy lent éreztem székelés után, hogy ég meg mar a végbelem.

Mivel akkoriban sok csípőset ettem, azt hittem azért van, mert egyébként az érzet hasonló volt.

Később nézte meg barátnőm, hogy van egy apró repedés a nyíláson.

Aztán a neten is írták, hogy a stressz meg a sok ülés előhozhatja, én meg ugye akkor vizsgáztam.

Akkor kentünk rá kenőcsöt, ami pár nap alatt rendbe hozta, de idővel volt hogy kijött, de el is múlt.

Most megint megjelent és szeretnék venni valami kenőcsöt rá, de nem tudjuk mi volt, amit akkor használtunk és nincs is már meg, mert elfogyott.

Valami Naturland márkájú krém volt.

Persze más megoldást is elfogadok.

Köszönöm.


2015. dec. 23. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nézesd meg orvossal, s talán tud mondani valami hatásosabbat is.
2015. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyogyszertárban elmondod mi bajpd, kapsz rá krémet, kupot.
2015. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz vagy patikába, kapsz rá kenőcsöt meg kúpot ami jobb esetben meggyógyítja, ha nem akkor marad a műtét de ez ritka (a barátnőmnek ezt kellett)
2015. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Proktológiára kell menned
2015. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3 évig volt végbélrepedésem. az összes létező orvosnál jártam és az összes létező krémet/kúpot kipróbáltam. Orvosokat nem ajánlanám, még félre is kezeltek az elején. A kenőcsök mind csak átmenetileg segítettek. Már az elején megmondták, hogy ha semmi sem használ, akkor műtét.Mindent megtettem, hogy megfelelően táplálkozzak, a székletemmel nem is volt gond. A végén már egy speciális relaxációs tornát is elkezdtem, de semmi sem segített. Aztán végül a természetes dolgokhoz fordultam. Kiiktattam a tusfürdőt és a nedves törlőkendőt, helyette natúr szappant használtam és naponta 2x bekentem shea vajjal. Néhány nap alatt drámaian javult és kb 2 hét alatt meggyógyult!! Simán lehet, hogy szegény gyógyszerekkel, vegyszerekkel agyongyötört bőr egész egyszerűen ki volt készülve és ezért nem tudott regenerálódni.
2016. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!