Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejemet, lehet...

Beütöttem a fejemet, lehet nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Ma kb fél9kor(este) odakint elcsúsztam a jégen és eléggé bevertem a fejemet.Egyből fel tudtam kelni,szédülés és hányinger nem jelentkezett.Utána kb több mint fél óráig sajgott,tompán fájt.Külsőleg semmi dudor vagy seb,nyomásra sem,inkább belül érzem egy icipicit még most is. Orvoshoz nem tudok hétfőig menni.Fekszek,de azért megijedtem nehogy valami vérömleny keletkezzen.Agyrázkódásom szerintem biztosan nincs,igy lehet komolyabb bajom?

Milyen tüneteknél forduljak orvoshoz és mennyi ideig várjak?

Valakinek volt már hasonló tapasztalata?


2015. dec. 31. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk elkezdenél hányni vagy nem tudnál kikelni az ágyból, erősen fájna a fejed, látászavarod lenne stb. akkor menj orvoshoz.

Egyébként hétfőig kipihened. Ezek általában kb 2 nap alatt elmúlnak teljesen, csak ne tévézz, meg ne gépezz, ne hallgass hangos zenét stb. mert ezek csak súlyosbítják a tüneteket.

2015. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!