Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek érdemes vissza...

Szerintetek érdemes vissza mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt elestem,és kicsavarodott a hüvelykujjam,voltam is orvosnál rögtön,de azt mondták nincs törés. Azóta,sokkal rosszabb,sokkal jobban be van dagadva,belilult,bekékült,és jobban fáj. Akkor még kicsit tudtam mozdítani mostanra azt sem tudom egyáltalán. A kép nem adja vissza,mennyire csúnyán néz ki. :(

Nem tudom h menjek e vissza orvoshoz mert amúgy borzalom a fájdalom,vagy várjak?


[link]


[link]



2016. jan. 2. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azt is szerettem volna kérdezni,hogy lehetséges hogy mégis törés??

Azt olvastam h friss törést nem feltétlenül mutat ki a röntgen.

2016. jan. 2. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mutatja ki, de ez inkább a hosszú csöves csontokra igaz, az ujj csontjai mások picit (mármint rtg kép szempontjából). Valóban elég csúnyán néz ki, de egy ujj rándulás amúgy is tud baromi rondán kinézni, hiszen minden ín, szalag, csonthártya bevérzik.

Kenegesd Feketenadálytővel és Flector géllel, illetve tegyél rá fáslit vagy valami rögzítőt. 3 hét is lehet mire elmúlik.

2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2016. jan. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!